Vrátenie / Výmena / Reklamácia tovaru

 

VRÁTENIE TOVARU

 

Máte právo vrátiť zakúpený tovar behom 14 dní odo dňa obdržania zásielky.

 

Oznámenie kupujúceho o odstúpení kupujúceho od kúpnej zmluvy musí byť predávajúcemu doručené emailom na adresu info@couture.sk. Tento postup je potrebné dodržať aby Vaše vrátenie bolo akceptované.

 

 

1. Stiahnite a vytlačte Formulár na „odstúpenie od zmluvy“ na stiahnutie TU

Formulár - odstúpenie od zmluvy

a zašlite nám ho elektronicky na emailovú adresu info@couture.sk

 

2. Vrátenie s nami je jednoduché, balíček starostlivo zabaľte do pôvodného zásielkového obalu v akom ste tovar obdržali a odovzdajte na akékoľvek podacie miesto, zoznam nájdete tu https://www.packeta.sk/pobocky, nadiktujte  naše ID odosielateľa 96032214. Na podacom mieste nič neplatíte, vytlačia Vám a nalepia štítok zásielky. Dostanete aj potvrdenie o prevzatí zásielky. Poplatok za túto službu je 3,- EUR, ktorý Vám bude odpočítaný z hodnoty vráteného tovaru. Vrátenie môžete poslať aj iným kuriérom, avšak nie ako doporučený list. Takéto vrátenie nemusí byť doručené. Balík môžete doručiť aj osobne na našu prevádzku. Adresa:

Couture s.r.o., Dolná 10, 974 01 Banská Bystrica

 

                                                                             3.   Náklady na vrátenie tovaru sú na strane kupujúceho 

 

* Vrátenie platby na Váš účet trvá do 14 dní v súlade s platnými právnymi predpismi na váš bankovný účet, od obdržania vráteného tovaru, ktorý musí byť so všetkými súčasťami a neodstránenými visačkami značky a visačkou Couture. Nebude to však skôr, než dôjde k doručeniu vráteného tovaru späť. 

 

* Lehota na odstúpenie od zmluvy trvá 14 kalendárnych dní, nie pracovných, a začína bežať následujúci kalendárny deň po prevzatí tovaru  spotrebiteľom (napr. ak prevezme zákazník tovar v piatok, doba na odstúpenie sa počíta od soboty vrátane).

* Pre dodržanie lehoty je rozhodujúce, kedy je "Odstúpenie od zmluvy" odoslané. Lehota na odstúpenie sa tak považuje za zachovanú, pokiaľ spotrebiteľ v jej priebehu odošle podnikateľovi oznámenie, že od zmluvy odstupuje a tovar na vrátenie.

* Prosím dodržujte podmienky vrátenia uvedené v obchodných podmienkach. Balíček sme Vám doručili kuriérom,  vrátenie akceptujeme len formou v bode 2. alebo formou doručenia balíka na adresu, nie ako list. Ľahko sa môže stať že nám "list" nedoručia a vy stratíte možnosť vrátenia tovaru.

 

Viac informácií nájdete v sekcii Obchodné podmienky.

 

 

                                           

VÝMENA TOVARU

V prípade, že ste obdržali zlú veľkosť alebo si myslíte že potrebujete iný model, radi Vám tovar vymeníme do 5 dní od jeho obdržania.

 

1. Vytvorte si novú objednávku na tovar, o ktorý máte záujem.

 

2. Do políčka Poznámky napíšte: Výmena objednávky (číslo vašej starej objednávky )

a napíšte kód  tovaru ktorý vraciate.

3. Tovar vhodne zabaľte, tak aby sa pri preprave nepoškodil.

 

4. Pribaľte formulár  na výmenu.  Vypíšte tovar, ktorý v balíku vraciate.

 

 

 

V priebehu 3 pracovných dní Vám kuriér doručí balíček s novým tovarom a Vy mu odovzdáte zabalený pôvodný tovar.

 

Výmena ZADARMO sa dá využiť 1x na jednu objednávku.
 

 

Výmena  -   Formulár - pre výmenu tovaru

 

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.